top of page

Par veikala darbību

Mūsdienu tirgū atklātība ir izzūdoša, taču ne šeit. Īsā un skaidrā formā šeit vari iepazīties visu Tev interesējošo. 

Par pirkumiem

-Pasūtījumu izgatavošana var aizņemt no 1-5 darba dienām. Šis ir atkarīgs no esošās drukas rindas un tā, cik nesen konkrētais dizains ir ticis izgatavots. Cenšamies izgatavot pēc iespējas vairāk vienību vienā reizē, taču, par nedēļu ilgāk gan neliksim gaidīt.

-Jebkuru pirkumu variet atgriezt mums uz izmēra maiņu vai arī vienkārši atcelt pasūtījumu. Atgriešanas sūtījuma izmaksas gan jāsedz pircējam. Lai noorganizētu maiņu, rakstiet mums uz info@ericraft.lv

t-shirts-on-rack-with-room-for-text_free_stock_photos_picjumbo_DSC03786-2210x1474_edited.jpg

Privātuma politika

Kāda veida informāciju mēs ievācam?

Mēs saņemam, apkopojam un uzglabājam jebkuru informāciju, ko ievadāt mūsu vietnē. Turklāt mēs apkopojam interneta protokola (IP) adresi, kas tiek izmantota jūsu datora savienošanai ar internetu; Pieslēgties; epasta adrese; parole; datoru un savienojumu informācija un pirkumu vēsture. Mēs varam izmantot programmatūras rīkus, lai izmērītu un apkopotu informāciju par sesiju, tostarp lapas atbildes laiku, noteiktu lapu apmeklējumu ilgumu, lapu mijiedarbības informāciju un metodes, kas izmantotas, lai pārlūkotu lapu. Mēs arī apkopojam personu identificējošu informāciju (tostarp vārdu, e-pastu, paroli, saziņas informāciju); maksājuma informācija, komentāri, atsauksmes, produktu apskati, ieteikumi un personīgais profils.

Kāpēc mēs ievācam šādu personas informāciju?

Mēs apkopojam šādu nepersonisku un personisku informāciju šādiem mērķiem:

Nodrošināt un vadīt Pakalpojumus; Lai nodrošinātu mūsu Lietotājiem pastāvīgu klientu palīdzību un tehnisko atbalstu; Lai varētu sazināties ar mūsu apmeklētājiem un lietotājiem ar vispārīgiem vai personalizētiem ar pakalpojumu saistītiem paziņojumiem un reklāmas ziņojumiem; Lai izveidotu apkopotus statistikas datus un citu apkopotu un/vai izsecinātu Nepersonisku informāciju, ko mēs vai mūsu biznesa partneri varam izmantot, lai sniegtu un uzlabotu mūsu attiecīgos pakalpojumus; Lai ievērotu visus piemērojamos likumus un noteikumus.

Kā mēs uzglabājam, izmantojam un kopīgojam savas vietnes apmeklētāju informāciju?

Mūsu mājaslapa ir izvietota Wix.com platformā. Wix.com nodrošina mums tiešsaistes platformu, kas ļauj mums pārdot jums savus produktus un pakalpojumus. Jūsu dati var tikt glabāti, izmantojot Wix.com datu krātuvi, datu bāzes un vispārējās Wix.com lietojumprogrammas. Tie glabā jūsu datus drošos serveros aiz ugunsmūra. Visas Wix.com piedāvātās tiešās maksājumu vārtejas, kuras izmanto mūsu uzņēmums, atbilst PCI-DSS noteiktajiem standartiem, kurus pārvalda PCI drošības standartu padome, kas ir tādu zīmolu kā Visa, MasterCard, American Express un Discover kopīgs darbs. PCI-DSS prasības palīdz nodrošināt mūsu veikala un tā pakalpojumu sniedzēju drošu kredītkaršu informācijas apstrādi.

bottom of page